مسابقه دل نوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه­ های عمومی شهرستان مهریز، سعید قریشی رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز با بیان این خبر گفت: ثبت احساسات و اندیشه های دانش آموزان، دانشجویان و مردم دارالولایه مهریز در مورد شهید سپهبد قاسم سلیمانی و الگوپذیری هرچه بیشتر آنان از این سردار دل ها، از مهم ترین اهداف برگزاری این مسابقه است.

قریشی در ادامه بیان کرد: دانش آموزان، دانشجویان و مردم مهریز می توانند تا 12 بهمن ماه، دل نوشته های خود را به صورت دستی و حداقل در 10 سطر نوشته و با درج نام و نام خانوادگی، سن و شماره تلفن به اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز تحویل دهند.

رئیس اداره کتابخانه های مهریز از برگزاری اختتامیه و رونمایی از دل نوشته های برتر این مسابقه در چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی مصادف با 22 بهمن ماه خبر داد و گفت: 15 دل نوشته برتر این مسابقه لوح سپاس و جوایزی نفیس دریافت خواهند کرد.

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : مهریز ,عمومی ,اداره ,نوشته ,کتابخانه ,مسابقه ,اداره کتابخانه ,قاسم سلیمانی ,عمومی شهرستان ,آموزان، دانشجویان ,دانش آموزان، ,دانش آموزان، دانشجویان ,رئیس اداره کتابخانه ,عمومی شهرستان مهریز ,قاسم سلیمانی هستم»
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

میزبانی برای دانلود های شما Tina Trina نکات مربوط به طراحی سایت ، دیجیتال مارکتینگ و سئو نماي کامپوزيت تجهیزات چشم پزشکی بینا طب فروش انواع ماگ و لیوان عمران و معماری فعالیتهای شورای دانش آموزی